PoloniaCare24

O nas

PoloniaCARE24 jest firmą wyróżniającą się wieloletnim doświadczeniem i stale rosnącym gronem usatysfakcjonowanych współpracowników. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób w charakterze opiekuna seniorów, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Jako priorytet zawsze stawiamy przede wszystkim profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego z naszych współpracowników. Dbamy jednocześnie o to, aby każdorazowo zagwarantować im bezpieczną formę zatrudnienia, która opiera się na jasnych i klarownych zasadach. Nasi współpracownicy zawsze, niezależnie od sytuacji, mogą liczyć na pełne wsparcie udzielane przez konsultantów, którzy swobodnie przeprowadzą ich przez cały proces rekrutacyjny oraz będą z nimi w stałym kontakcie już po rozpoczęciu pracy w Niemczech.

Założycielka firmy – Małgorzata Poliwka-Kisiel ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, specjalizując się w filologii germańskiej. W trakcie zdobywanego przez lata doświadczenia oraz licznych wyjazdów zagranicznych miała doskonałą okazję do tego, aby kompleksowo zapoznać się z problemami i trudnościami dotykającymi naszych zachodnich sąsiadów. Jednym z nich jest przede wszystkim zbyt szybkie starzenie się społeczeństwa. Znając niemieckie realia oraz mając na uwadze wciąż wysoką stopę bezrobocia w naszym kraju, postanowiła założyć firmę PoloniaCare24. Jej celem jest pomoc osobom poszukującym zatrudnienia w wyjeździe do pracy za granicę, a seniorom mieszkającym w Niemczech znalezienie rzetelnych i odpowiedzialnych opiekunów.

Wśród licznych wyzwań, jakie stawia sobie jako prezes firmy z ugruntowaną pozycją na rynku pracy, najważniejszym z nich jest zapewnienie osobom zatrudnionym w charakterze opiekuna stabilnego zatrudnienia, stałych dochodów na wysokim poziomie oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczególną dbałość przykłada do bezpieczeństwa zarówno współpracowników, jak i seniorów, koordynując na bieżąco każdy z wyjazdów.

- Stawiamy przede wszystkim na odpowiednie warunki i jakość pracy, co już od wielu lat przekłada się na zadowolenie zatrudnianych przez nas opiekunów. Profesjonalny zespół ekspertów POLONIACARE24 przez całą dobę pozostaje do pełnej dyspozycji pracowników oddelegowanych za granicę, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na ich potrzeby oraz wszelkie uwagi. Dążymy do pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych pracowników oraz ich podopiecznych – mówi Małgorzata Poliwka-Kisiel, założycielka firmy.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które już nam zaufały, czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy oraz mieć gwarancję stałego, wysokiego wynagrodzenia, odwiedź naszą siedzibę, która mieści się przy ul. Boh. Warszawy 3/2 w Szczecinku. Biuro czynne jest w godz. 9.00 - 17.00. Pozostajemy także w całodobowej dyspozycji telefonicznej.

Chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą? Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może już pracujesz jako opiekunka i jesteś niezadowolona ze swojego obecnego pracodawcy? Skontaktuj się z nami, a na pewno zobaczysz i docenisz różnicę w poziomie świadczonych usług.

Z

9k=

18 - 03 -2020

Wszystkie ręce na pokład - czyli organizacje w obliczu kryzysu

PoloniaCare24 należy do Sekcji Agencji Opieki w skrócie nazywanej SAO. Przy okazji wyjątkowej sytuacji, która dotknęła w ostatnich dniach nas wszystkich chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie tej organizacji i przypomnieć, jak ważna jest kwestia zatrudnienia zgodnego z prawem.

więcej

Ponad 2000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 5000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnieni, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 9 lat
jesteśmy w branży

zatrudnianiu osób charakterze opiekuna seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów