O nas

 

PoloniaCARE24 to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób charakterze opiekuna seniorów, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Naszym priorytetem jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z naszych współpracowników, a także zagwarantowanie im bezpiecznej formy zatrudnienia opierającej się na jasnych i przejrzystych zasadach. Jednocześnie nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie konsultantów, którzy swobodnie przeprowadzą ich przez cały proces rekrutacyjny oraz będą z nimi w stałym kontakcie już po rozpoczęciu pracy w Niemczech.

Założycielka firmy – Małgorzata Poliwka-Kisiel ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, specjalizując się w filologii germańskiej. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu oraz licznym wyjazdom zagranicznym doskonale zapoznała się z problemem dotykającym naszych zachodnich sąsiadów, którym jest zbyt szybkie starzenie się społeczeństwa. Znając niemieckie realia oraz mając na uwadze wciąż wysoką stopę bezrobocia w naszym kraju, postanowiła założyć firmę, której celem jest pomoc osobom poszukującym zatrudnienia w wyjeździe do pracy za granicę, a seniorom mieszkającym w Niemczech znalezienie rzetelnych i odpowiedzialnych opiekunów.

Wśród licznych stawianych sobie wyzwań, najważniejszym z nich jest zapewnienie osobom zatrudnionym w charakterze opiekuna stabilnego zatrudnienia, stałych dochodów na wysokim poziomie oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczególnie dbamy również o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i seniorów, koordynując na bieżąco każdy z wyjazdów. Stawiamy przede wszystkim na odpowiednie warunki i jakość pracy, co już od wielu lat przekłada się na zadowolenie zatrudnianych przez nas opiekunów. Profesjonalny zespół ekspertów POLONIACARE24 przez całą dobę pozostaje do pełnej dyspozycji pracowników oddelegowanych za granicę, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na ich potrzeby oraz wszelkie uwagi. Dążymy do pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych pracowników oraz ich podopiecznych.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które już nam zaufały i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy, odwiedź naszą siedzibę, która mieści się przy ul. Boh. Warszawy 3/2 w Szczecinku. Biuro czynne jest w godz. 9.00 - 17.00. Pozostajemy także w całodobowej dyspozycji telefonicznej.

 

Chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą? Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może już pracujesz jako opiekunka i jesteś niezadowolona ze swojego obecnego pracodawcy? Skontaktuj się z nami, a na pewno poczujesz i zobaczyć różnicę w poziomie świadczonych usług.