PoloniaCare24

Poznajcie historie ludzi tworzących Polonię cz.3

Kolejny wpis z serii „Poznajcie nas!” w której przybliżamy sylwetki naszych ekspertek dbających o Was podczas procesu rekrutacyjnego oraz później w takcie zleceń w Niemczech.

 

Marzena - Koordynator ds. rekrutacji

Praca koordynatora otworzyła mi oczy na ludzkie problemy. Dzięki niej mogę być blisko ludzi oraz aktywnie im pomagać w znajdowaniu pracy i przynosić im nadzieję na lepszą przyszłość. Wolny czas spędzam na czytaniu książek i doskonaleniu języka niemieckiego.

 

Nadiya - Koordynator ds. rekrutacji

Jestem Nadia. Lubię pracować z ludźmi i szybko nawiązuje z nimi relacje. Na co dzień lubię czytać książki, uwielbiam podróżować i uprawiać sport. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Weronika – Księgowa

Pracuję w księgowości. Zajmuję się fakturami ich księgowaniem i rozliczaniem. Jestem spokojnym, otwartym i szczerym człowiekiem, łatwo nawiązującym relacje z innymi ludźmi. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.

 

Wiesia - Starszy koordynator ds. rekrutacji

Jestem Wiesia choć w firmie zdarza się ,że mam wiele imion(to tak dla wtajemniczonych). Ambitna absolwentka germanistyki, która w firmie Polonia łączy przyjemne z pożytecznym. Jestem melomanką i zwierzolubem. Moja dewiza życiowa używam życia i nie cofam się.

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów