PoloniaCare24

Poznajcie historie ludzi tworzących Polonię cz.2

Kolejny wpis z serii „Poznajcie nas!” w której przybliżamy sylwetki naszych ekspertek dbających o Was podczas procesu rekrutacyjnego oraz później w takcie zleceń w Niemczech.

 

Justyna - Koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od początku jej powstania. Na co dzień zajmuję się przygotowywaniem umów dla naszych opiekunek i opiekunów. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży zwracam uwagę na szczegóły – uważam, że dbałość o nie jest kluczem do sukcesu firmy. Praca w zespole nauczyła mnie otwartości, odpowiedzialności i zaufania. Jestem osobą kreatywną, życzliwą i pracowitą.

 

Karolina - Kierownik Działu Rekrutacji

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego doskonale odnajduję się w pracy zespołowej. Staram się, aby zarówno nasz team biurowy, jak i Opiekunki/Opiekunowie czuli się dobrze w swojej pracy. Moim zdaniem kierownik, to nie tylko osoba wydająca polecenia, a przede wszystkim człowiek, który w razie problemów, wątpliwości, czy zwyczajnej ludzkiej rozmowy jest zawsze do dyspozycji. Zdaję sobie sprawę, że praca w opiece za granicą nie należy do najłatwiejszych, więc z empatią i zrozumieniem podchodzę do spraw naszych pracowników.

Aby zachować balans w życiu wykorzystuję każdy wolny czas na podróże. Pozwala mi to „oczyścić głowę” i nabrać dystansu do problemów. Wieczorami lubię gotować – wymyślam dania, modyfikuję przepisy, po prostu improwizuję, aby następnie spędzić czas w gronie najbliższych. Pragnę czerpać z życia jak najwięcej i cieszyć się każdą chwilą.

 

Kasia - Starszy koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od 2013 roku. Dzięki temu, iż sama pracowałam jako opiekunka osób starszych w Niemczech jest mi o wiele łatwiej zrozumieć problemy, z którymi borykają się nasi współpracownicy.

Należę do osób, które wolny czas spędzają z najbliższymi, w domowym zaciszu, przy dobrym seansie. Jestem szczera i empatyczna, bardzo cenię sobie te cechy również u innych ludzi. Słowo „ niemożliwe” dla mnie nie istnieje.

 

Małgorzata Poliwka-Kisiel - szefowa

Ukończyłam Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, specjalizując się w filologii germańskiej. W trakcie zdobywanego przez lata doświadczenia oraz licznych wyjazdów zagranicznych miałam doskonałą okazję do tego, aby kompleksowo zapoznać się z problemami i trudnościami dotykającymi naszych zachodnich sąsiadów.

Wśród licznych wyzwań, jakie postawiłam sobie jako prezes firmy z ugruntowaną pozycją na rynku pracy, najważniejszym z nich jest zapewnienie osobom zatrudnionym w charakterze opiekuna stabilnego zatrudnienia, stałych dochodów na wysokim poziomie oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczególną dbałość przykładam do bezpieczeństwa zarówno współpracowników, jak i seniorów, koordynując na bieżąco każdy z wyjazdów.

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów