PoloniaCare24

Poznajcie historie ludzi tworzących Polonię cz.1

Małgorzata Poliwka – Kisiel ponad 11 lat temu zauważyła jak dużym problemem staje się starzenie społeczeństwa u naszych zachodnich sąsiadów. Znając niemieckie realia i  ówczesny rynek pracy w Polsce postanowiła założyć firmę. Polonia miała łączącą polskie opiekunki z niemieckimi rodzinami chcącymi zadbać o swoich seniorów.

- Stawialiśmy i cały czas stawiamy przede wszystkim na odpowiednie warunki i jakość pracy. Profesjonalny zespół ekspertów przez całą dobę pozostaje do pełnej dyspozycji pracowników oddelegowanych za granicę, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na ich potrzeby oraz wszelkie uwagi – mówi Małgorzata Poliwka-Kisiel, założycielka firmy.

Tym wpisem chcielibyśmy zapoczątkować serię zatytułowaną „Poznajcie nas!” w której będziemy przybliżać sylwetki naszych ekspertek dbających o Was podczas procesu rekrutacyjnego i później w takcie zlecenia w Niemczech.

Zaczynamy!

 

Daria - Koordynator ds. rekrutacji

Daria - Koordynator ds. rekrutacji

Mam na imię Daria i mam 27 lat. Jestem absolwentką filologii germańskiej UAM w Poznaniu. Pracuję w Polonii od roku. Podjęłam pracę tu szukając stabilnej firmy, w której mogę widzieć siebie nie tylko za rok czy dwa, ale nawet za 5 lat i później. Lubię w mojej pracy to, że każdy dzień niesie wyzwania i niespodzianki, nie można się tu nudzić. Po pracy każdą wolną chwilę spędzam z synkiem, dwuletnim Michasiem.

 

Dorota - Koordynator ds. rekrutacji

Dorota - Koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od 2021 roku i jestem bardzo zadowolona z tego, że tutaj trafiłam. W tej pracy nigdy nie gości monotonia, gdyż każdy dzień jest inny i przynosi nam różne wyzwania, które zawsze wspólnie przezwyciężamy. W trudnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc współpracowników jak również wyrozumiałość przełożonych. W firmie Polonia jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, faktury napływające do naszej firmy jak również w wolnych chwilach za rekrutowanie nowych pracowników. Jestem osobą komunikatywną z poczuciem humoru, która optymistycznie patrzy na świat i lubi nowe wyzwania.  Czas wolny chętnie spędzam na świeżym powietrzu chodząc na długie spacery, jeżdżąc na rowerze bądź uprawiając jogging.

 

Danuta - Z-ca Kierownika Działu Rekrutacji

Jestem związana z Polonią od ponad 2015 roku i ten czas pokazał mi, że nie ma przeszkód, których wspólnymi siłami nie dałoby się przezwyciężyć. W firmie jestem odpowiedzialna przede wszystkim za kwestie finansów, a więc rozliczenia naszych kontrahentów niemieckich oraz dbanie o to, aby nasze drogie opiekunki i opiekunowie otrzymywali wynagrodzenie w należnej wysokości i zawsze na czas. Poza tym wspieram zespół rozwiązując wszelkie zagadki natury technicznej bądź informatycznej, które są nieodłącznym elementem pracy biurowej. Wolny czas chętnie spędzam z książką lub na spacerach z psiakiem.

 

Ewelina - Koordynator ds. rekrutacji

Od 2020 roku wykonuję pracę koordynatora. Moim zadaniem jest znalezienie opiekunkom dobrej pracy ,takiej która sprosta ich oczekiwaniom. Jestem sumienną, rzetelną i przede wszystkim miłą osobą. Spokój i kompetencja w zakresie kontaktów z opiekunkami jest moim atutem. Dobrze radzę sobie ze złożonymi problemami wyjeżdżających osób, staram się zapewnić im poczucie bezpieczeństwa za granicą i dobry kontakt. Poza pracą znajduję czas dla siebie i najbliższych. Lubię dobrą książkę, film a przede wszystkim spacery ,bliższe i dalsze wycieczki z rodziną .

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów