PoloniaCare24

Minęło 10 lat działalności Polonia We Care i chcemy to uczcić ze wszystkimi naszymi opiekunkami!

Świętujemy!!! Dziś minęło 10 lat działalności Polonia We Care i chcemy to uczcić ze wszystkimi naszymi opiekunkami!

Witajcie przyjaciele! Można powiedzieć, że jesteśmy w firmie lekko podekscytowani rocznicą. Jeśli jeszcze się nie spotkaliśmy, jestem Gosia, właścicielka i założycielka Polonia We Care (to ja na zdjęciu z Panią Longiną.

Aż trudno uwierzyć, że wystartowaliśmy długie, a zarazem pełne wrażeń i wspaniałe 10 lat temu. Czasem jednak czuję się jakbym jedynie mrugnęła i wszyscy znaleźliśmy się tu gdzie jesteśmy teraz. Tu gdzie nie dotarłabym bez mojego zespołu z biura w Szczecinku i bez już ponad 5000 opiekunek, które dzięki nam znalazły podopiecznych w Niemczech przez te wszystkie lata.

Pomimo tego, że te 10 lat minęło w szaleńczym tempie to nie był wcale łatwy okres. Po drodze było wiele ciężkich chwil i kilka tych z kategorii naprawdę trudnych po których niejeden i niejedna powiedzieliby dość. Jednak miłość do tego co robimy w Polonia We Care i przede wszystkim niesamowity zespół, który mam za sobą, sprawiły, że z każdym dniem jesteśmy coraz silniejsi jako firma i jako ludzie.

Dlatego chciałabym podziękować z całego serca Wam wszystkim i mam nadzieję, że dalej będziemy razem w tej pełnej wrażeń podróży.
 

D Z I Ę K U J E M Y!

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów