PoloniaCare24

Kolejna rocznica działalności firmy za nami.

Kolejna rocznica działalności firmy za nami. To już 11 owocnych i niezwykłych lat jak pomagamy łączyć niemieckie rodziny szukające pomocy z opiekunkami z Polski.

Nie jest to praca łatwa jednak z pewnością dająca dużo satysfakcji. Rozwijamy coś niesamowitego, projekt który obecnie łączy już:

  • kilkadziesiąt osób rekrutujących i wspomagających opiekunki podczas wyjazdów
  • ponad 4000 zadowolonych rodzin z Niemiec, które znalazły profesjonalna i godną zaufania opiekę dla swoich najbliższych
  • ponad 7000 opiekunek i opiekunów, którzy postanowili zaufać nam i wyjechać, często po raz pierwszy, za naszą zachodnia granicę i podjąć się tak wymagające zadania jakim jest opieka nad starszymi osobami

Dlatego tym ostatnim chcemy oddać głos gdyż ich dobre słowo i opinie są dla nas najlepszymi życzeniami na kolejne urodziny Polonia We Care.

 

Jedna z najlepszych firm dla których pracowałem. Szybko reagująca na ewentualne problemy, kontakt bezproblemowy.
Firma w pełni wypłacalna. Polecam w 100%. 
Mariusz

W firmie pracuję już od ponad siedmiu lat. Firma rzetelna, koordynatorki zawsze służą pomocą w rozwiązywaniu problemów na miejscu pracy. Płace zawsze na czas. Cieszę się, że podjęłam współpracę z firmą. Szczerze polecam!
Krystyna

Sprawdzone miejsca pracy miła obsługa Pan koordynatorek, odpowiedzi na kazde pytanie zawsze odbierają telefon i służą pomocą. Wynagrodzenie na czas a nawet wczesniej.Wspolpracuje z firma drugi rok i nie zamierzam zmieniac agencji.Polecam z całego serca
Kingston

Witam chcę powiedzieć że pracuje boz firma Polonia juz dość długo i jestem bardzo zadowolona.Wiadomo sztele są różne ale panie koordynatorki zawsze są chętne do pomocy,bardzo szybko reagują jeśli się coś dzieje.
Krystyna

Witam polecam firmę Poloniavita jest to rzetelna prawdomówna i super firma .Panie w firmie pracujące są przemiłe bardzo pomocne i opiekuńcze polecam każdemu wyjazd z firmy płacone pobory są nawet przed czasem nie oszukują wszystko jest wypłacane zgodnie z ustaleniami .Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z firmy i 2 koleżanki które poleciłam też są bardzo zadowolone . Pozdrawiam Serdecznie firmę Poloniavita!!!!!!! super
Dorota

Dziękujemy wszystkim opiekunkom i pracownikom biurowym. Bez Was to nigdy by się nie udało, a z Wami kolejne lata jawią się jako niesamowita przygoda i już nie możemy doczekać się 22 rocznicy Polonia We Care!

Zespół Polonia We Care świętujący 11 lecie firmy

Dziękujemy!

 

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów