PoloniaCare24

Z firmą Betreuungswelt współpracujemy już od 2017 roku. W tym czasie nasi Partnerzy z Niemiec znaleźli podopiecznych dla ponad 300 naszych opiekunek!

Nasi pracownicy mogą być spokojni o swoje bezpieczeństwo i warunki pracy. Betreuungswelt to jeden z większych graczy na niemieckim rynku opieki nad osobami starszymi. By móc zaproponować jeszcze lepsze warunki dla naszych opiekunek i opiekunów spotkaliśmy się z naszym Partnerem w Essen. Rozmowy na temat dalszej współpracy z właścicielami firmy przebiegły w doskonałej atmosferze.

Co roku za naszą zachodnią granicą zwiększa się liczba osób starszych wymagających pomocy w codziennych czynnościach. Wg. danych Betreuungswelt przed 2050 rokiem ich liczba niemal się podwoi osiągając prawie 4,5 mln osób. Wypatrujcie ogłoszeń, które będą wynikiem naszej udanej współpracy pomiędzy Betreuungswelt, a Polonia We Care.

Na zdjęciu właściciele firmy Polonia i Betreuungswelt.

27 - 10 -2022

11 lat Polonii – od zera do tysięcy zadowolonych opiekunek

Kolejna rocznica działalności firmy za nami. To już 11 owocnych i niezwykłych lat jak pomagamy łączyć niemieckie rodziny szukające pomocy z opiekunkami z Polski.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów