PoloniaCare24

Blog

01 - 03 - 2021

Potrzeby osób starszych - o czym należy pamiętać?

Każda osoba bez względu na wiek, żeby odczuwać pełnię szczęścia, satysfakcję z życia musi mieć zaspokojone swoje potrzeby życiowe. Potrzeby życiowe dzielimy na potrzeby podstawowe i potrzeby wyższego rzędu.

więcej

10 - 02 - 2021

Jakie kompetencje są wymagane do opieki nad osobą starszą?

Starzenie się społeczeństwa sprawia, że zainteresowanie usługami opiekuńczymi świadczonymi dla seniorów rośnie i w kolejnych latach także będzie się zwiększało. Sporo osób starszych, które niezdolne są do samodzielnej egzystencji, nie ma zapewnionej odpowiedniej opieki.

więcej

30 - 12 - 2020

W jaki sposób działają legalne agencje opiekunek osób starszych?

Praca opiekunki osoby starszej to zajęcie pełne wyzwań, ale i świetna okazja do samorealizacji i poznania wspaniałych ludzi. Niestety, wiele nowych osób na rynku zatrudnienia, które pragną podjąć się pracy w tym sektorze, nie do końca zdaje sobie sprawę, jak ważne jest to, by wszystko odbywało się w pełni legalnie.

więcej

29 - 12 - 2020

Jak zadbać o bezpieczeństwo seniora w trakcie pandemii?

Choroba wywołana koronawirusem SARS-CoV-2 w wielu przypadkach ma dość łagodny, przypominający grypę przebieg lub praktycznie nie wywołuje żadnych objawów. Nie oznacza to jednak, że nie należy podejmować wszelkich niezbędnych środków ostrożności, aby unikać możliwości zakażenia, szczególnie kiedy pod naszą opieką znajdują się osoby starsze.

więcej

18 - 03 - 2020

Wszystkie ręce na pokład - czyli organizacje w obliczu kryzysu

PoloniaCare24 należy do Sekcji Agencji Opieki w skrócie nazywanej SAO. Przy okazji wyjątkowej sytuacji, która dotknęła w ostatnich dniach nas wszystkich chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie tej organizacji i przypomnieć, jak ważna jest kwestia zatrudnienia zgodnego z prawem.

więcej

16 - 05 - 2019

Rozmawiali o legalnej pracy za granicą

PoloniaCare24 zaprosiła obecne i przyszłe opiekunki na konferencję poświęconą aspektom pracy z osobami chorymi. Dziś (16 maja) w szczecineckim zamku odbyła się konferencja pod hasłem „Być opiekunem – profesjonalista na co dzień” skierowana do opiekunek i opiekunów osób starszych wyjeżdżających za granicę.

więcej

30 - 08 -2021

Sprawdzona agencja pracy za granicą

Krajowy rynek pracy pomimo dużego rozwoju i wielu możliwości w dalszym ciągu nie jest tak atrakcyjny jak zagraniczne oferty pracy. Te kuszą nie tylko lepszymi warunkami, ale co najważniejsze – znacznie większymi zarobkami za wykonywanie dokładnie tej samej pracy co w kraju.

więcej

Ponad 2000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 5000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnieni, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 9 lat
jesteśmy w branży

zatrudnianiu osób charakterze opiekuna seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów